Özel Üçboyut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
BİZDEN HABERLER
Değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz

Değerli velilerimiz ve sevgili öğrencilerimiz:

Ülkemiz, dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs (Covid-19) Pandemisi nedeniyle zor bir süreci geride bırakmaya hazırlanıyor. Bizler de alınan tüm tedbirlerle birlikte yeni normalleşme sürecine girmiş bulunmaktayız.
Milli Eğitim Bakanlığı'nın verdiği kararla Mart ayından bu yana zorunlu olarak ara verdiğimiz eğitim ve öğretime 15 Haziran 2020 Pazartesi günü itibariyle kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Bu süreçte Özel Üçboyut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak her alanda gerekli tüm tedbirleri almış olup sizlerle tekrardan buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Alınan tedbirler kapsamında :
📍Kurum içinde ve servislerde maske kullanımı zorunlu tutulacaktır. 

📍Kurum personeli, öğrenci ve velilerimiz ateş ölçümü koşuluyla servis ve okula giriş yapabileceklerdir ve yüksek ateş tespit edilen kişiler kuruma alınmayacaktır.

 📍Kurum içerisinde her alanda ve servis sürecinde düzenlemeler, kontrollü sosyal yaşam kurallarına göre yapılacaktır.

Bizi bekleyen yeni normalleşme sürecinde alınan tedbirler ve kurallar hakkında bilgilendirmeler uzmanlarımız tarafından yapılacaktır.

Bizler kurum olarak gerekli tüm tedbirleri almış olsak da sizlerin de bu süreçte kendi kişisel tedbirlerinizi devam ettirmeniz oldukça önemlidir. Sizlerden de aldığımız önlemlere ve kurallara uymanızı önemle rica ediyoruz.

Unutmayın aldığımız tedbirler en büyük koruyucu faktör.
Sağlıklı günler dileriz.🌿
Her Hakkı Saklıdır © Özel Üçboyut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi. btwebs web Solutions