Özel Üçboyut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
SERVİS, ULAŞIM & İLETİŞİM
SORUN CEVAPLAYALIM

Her türlü sorularınızı sorabilirsiniz.
İlginize Teşekkürler...
Ad / Soyad :
Telefon :
E-Mail :
Konu :
Sorunuz :
Güvenlik Kodu :
SORULAR ve CEVAPLAR
staj Merhabalar Gülşah Hanım ; Staj Başvurularımız Maalesef Dolmuştur.
Merhaba Ömer bey kurumumuz da Doçent Doktor Dil ve Konuşma Uzmanı Selim Bey haftanın belirli günlerinde hizmet vermektedir. Detaylı bilgi ve randevu için 0332 235 00 35 telefon numaramızı araya bilirsiniz.
Stajer Başvuru Merhaba İsmail bey şuan için staj başvurularımız dolmuştur. Teşekkür ederiz
Yaşlı engelli hasta bakım sertifikam var başka bir engelli bakım merkezinde çalıştım tecrübeliyim pe Merhaba ; Ali Bey şuan için personel ihtiyacımız bulunmamaktadır.Teşekkür Ederiz
Kurumunuza iş başvurusunda bulunmak için CV göndermek istiyorum, email adresinizi öğrenebilir miyim www.ucboyut.com.tr/ göndere bilirsiniz..
İyi günler. 2020 mezunu fizyoterapistim. İnsan kaynakları linkinden iş başvurusu için form doldurma Güler Hanım Merhaba ; sistemsel bazı hatalar olabiliyor. İsterseniz iş yerimize bir cv bırakabilirsiniz..
STAJ BAŞVURUSU MERHABA ATİKE HANIM ŞUAN İÇİN STAJ BAŞVURULARIMIZ DOLMUŞTUR.TEŞEKKÜR EDERİZ.
Stajer Öğrenci Ece Hanım merhaba şuan için stajer başvurularımız dolmuştur. İlginiz için teşekkür ederiz.
iş başvurusu - sistem kaydetmiyor MERHABA ; SİTE KONTROL EDİLİP SİZE DÖNÜŞ SAĞLANACAKTIR.İYİ GÜNLER
konuşma bozukluğu MERHABA EMRE BEY; SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN LÜTFEN 0332-2350035 NUMARAMIZDAN BİZLERE ULAŞABİLİRSİNİZ.
Cocugum guzel konusamiyor MERHABA HALİSE HANIM SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN LÜTFEN 0332-2350035 NUMARAMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ
Sağlık personeli ihtiyacınız var mı? Daha önce engelli bakım merkezinde çalıştım iş tecrübem var Merhaba Gamze Hanım ; şuan için kurumumuzda sağlık personeline ihtiyaç yoktur .. Teşekkür Ederiz..
Rehber öğretmen ihtiyacınız var mı? Merhaba Sena Hanım; Kurumumuzda şuan için rehber öğretmen açığı bulunmamaktadır ihtiyaç halinde sizinle irtibata geçilecektir.Teşekkür Ederiz..
Diyetisyen yaz stajı Merve Hanım Merhaba; diyetisyenlik için staj başvurularımız şuan için dolmuştur ilginiz için teşekkür ederiz.
ergoterapist-iş başvurusu Merhaba Sümeyra Hanım ; Kurumuzda yeterli sayıda fizyoterapist arkadaşlarımız mevcuttur..İhtiyac halinde dönüş sağlanacaktır. Teşekkür Ederiz.
diyetisyen hizmeti Merhaba;Metehan Bey Kurumuzun da diyet hizmetimiz mevcuttur gelmeden önce 0332 2360057 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz..Teşekkür Ederiz..
iş başvurusu Merhaba ; Kubilay bey şuan için servis şöförü ihtiyacığımız bulunmamaktadır.Teşekkür Ederiz..
İş Başvurusu Merhaba Demet Hanım ; şuan için kurumumuz da sosyal hizmet açığı bulunmamaktadır.Gerekli olduğun da sizinle iletişime geçilecektir.Teşekkür ederiz.
İş Başvuru Merhaba Edibe Hanım ihtiyaç halinde size dönüş yapılacaktır teşekkür ederiz.
Merhaba, fizyoterapist açığınız var mı? Merhaba ; Büşra Hanım şuan için kurumumuz da fizyoterapist açığı bulunmamaktadır.
Merhaba Sosyal hizmet uzmanıyım ihtiyaç halinde kurumunuzda çalışmak isterim Merhaba Saliha Hanım şuan için kurumumuz da sosyal hizmet açığı yoktur ..İhtiyaç halinde sizinle iletişime geçeceğiz.. Teşekkür Ederiz..
Merhaba,RETT Sendromlu ablam için evde bakım hizmeti arıyorum,böyle bir hizmetiniz var mı Merhaba Gökçe Hanım Rehabilitasyon Merkezimizde evde bakım hizmeti bulunmamaktadır..
kurumunuzda hangi yaş gruplarında hizmet vermektesiniz İhsan Bey merhaba.. Kurumumuzda yaş sınırı yoktur fakat önce öğretmenlerimiz hastayı değerlendirip sonra karar verilmektedir..
El sanatlari meslek yuksek okulu mezunuyum kurumunuzda usta ogretici olarak calismak isterim mumkuns bağlı olduğumuz özel öğretim kurumlarında imza yetkiniz olmadığı ve zorunlu personel olmadığınız için şuan istihdam konusununda yardımcı olamayacağız. ilerleyen zaman diliminde gelişmelerle doğru orantılı olarak görüşmek üzere.
Kurumunuzda refleksoloji uygulanıyor mu Kimlere uygulanıyor ücreti ne kadar. MERKEZİMİZDE REFLEKSOLOJİ UYGULANMAKTADIR. ANCAK UYGULAMA YAPILACAK OLAN BİREY / ÇOCUK İLE FİZYOTERAPİSTİN DEĞERLENDİRMESİ GEREKİYOR.
52 yaşında erkek zihinsel engelli abim için eğitim proğramı varmıdır acaba yemek yeme eğitimi, tuval YAŞI İTİBARİYLE BAZI BECERİLERİN KAZANIMINDA SIKINTILAR YAŞANABİLİR ANCAK BİREYSEL DANIŞMANLIK YA DA AİLE EĞİTİMİ ALIP, PROGRAMA EVDEN DESTEK VERMENİZ DAHA SAĞLIKLI OLABİLİR.
annem 76 yasında belınde kıreçlenme var daha önceden kalçası kırıldı amelıyat oldu suanda kalçada bı YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAYA YÖNELİK ÇALIŞMALARIN YANİ EGZERSİZLERİN DEVAM ETMESİ GEREKEBİLİR... ONUN İÇİN FİZİK TEDAVİ BÖLÜMÜMÜZDEN RANDEVU ALARAK YÜZ YÜZE GÖRÜŞMENİZ DAHA SAĞLIKLI OLACAKTIR.
Merhaba ben sosyoloji mezunuyum. Kurumunuzda sosyolog olarak yada bana uygun pozisyonlarda sizinle c RESMİ PROGRAMA GÖRE SOSYOLOJİ MEZUNLARI İLE ÇALIŞAMIYORUZ ANCAK MEB TARAFINDAN AÇILAN HİZMET İÇİ PROGRAMLARLA REHBERLİK BELGESİ ALAN UZMANLARLA GÖRÜŞEBİLİRİZ.
kurumunuz da üniversite öğrencileri staj yapabiliyor mu STAJ KONUSUNDA KONTENJANLARIMIZ SINIRLI OLUP, ÖNCEDEN BELİRLENEN DURUMLARDA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ.
okul öncesi öğretmeniyim kurumunuzda boşluk olursa çalışmak istiyorum KURUMUMUZDA HER DAİM FAZLADAN UZMAN PERSONEL İLE ÇALIŞMAKTAYIZ. O YÜZDEN YÜZ YÜZE GÖRÜŞEREK CV BIRAKMANIZ İLERİYE DÖNÜK İHTİYAÇ DAHİLİNDE SİZE DÖNMEMİZİ SAĞLAYACAKTIR.
sanat tarihi öğretmeniyim kurumunuzda çalışmak istiyorum Leyla hanım, merkezimizde Sanat Tarihi Öğrt. olarak görev yapacağınız bir birim bulunmamaktadır. İyi günler...
Kurunumuzun servis araçlarında akülü arabalarım çıkması için raylı sistem var mıdır acaba Hatice hn. merhaba, merkezimize ait beş adet servis aracı bulunmaktadır ancak akülü arabaların çıkması için raylı sistem bulunmamaktadır. iyi günler...
merhaba... ben bu sene sınıföğretmenliğinden mezun oldum ve sertifika almak istiyorum ama bu konuda UZUN VADEDE BİZİMLE ÇALIŞACAK SINIF ÖĞRETMENLERİNİ SERTİFİKA PROGRAMINA GÖNDERİYORUZ ANCAK PERSONEL İHTİYACIMIZIN OLMADIĞI BİR DÖNEMDE KURS AÇILIRSA YARDIMCI OLABİLİRİZ.
Merhaba benim oğlumun hem işitme hemde öğrenme güçlüğü bu konuda destek eğitim almak istiyoruz yardı MUSA BEY, MERKEZİMİZDE ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ VE İŞİTME ENGELLİLER EĞİTİM PROGRAMI MEVCUTTUR. ÇOCUĞUNUZA NASIL YARDIMCI OLABİLECEĞİMİZİ, ÇOCUĞUNUZLA BİRLİKTE MERKEZİMİZİE GELEBİLİRSENİZ, BİR DEĞERLENDİRME SONUCUNDA SÖYLEYEBİLİRİZ. TEŞEKKÜR EDERİZ.
cihanbeyli ilcesine servis var mı / ögrenme güçlügü MERKEZİMİZDE ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ İLE İLGİLİ EĞİTİM VERİLMEKTEDİR. ANCAK MERKEZ DIŞINDA İLÇELERE SERVİSİMİZ YOKTUR. KONYA MERKEZE / OTOGARA GELDİĞİNİZDE SERVİS ARACI İLE SİZLERİ ORADAN ALABİLİRİZ.
kurumunuzda otizm eğitimi veren bu konuda bize yardımcı olacak eğitmen var m 14 YILLIK BİR KURUM OLARAK, OTİZM KONUSU İLE SON YEDİ YILDIR YOĞUN BİR ÇALIŞMA YAPIYORUZ. YAPMIŞ OLDUĞUMUZ ÇALIŞMALARIN DA KARŞILIĞINI OTİZM TANILI ÖĞRENCİLERİ TABURCU EDEREK GÖRÜYORUZ. HER ÇOCUK İÇİN AYRI BİR DEĞERLENDİRME YAPIYORUZ. EV PROGRAMI, AİLE EĞİTİM PROGRAMI, BİREYSEL EĞİTİM VB. BİRÇOK ÇALIŞMA YAPIYORUZ. ÇOCUĞUNUZU DEĞERLENDİRME İÇİN KURUMA GETİREBİLİRSENİZ, ONUN İÇİN EN UYGUN PROGRAMI SİZE ALAN MEZUNU GENÇ DİNAMİK BİR EKİPLE SUNABİLİRİZ.
SULTAN GÜDÜCÜ Sultan Hn. Refleksoloji Ek Tedavi Programının çocuğunuz için uygun olup olmadığına uzman Fizyoterapistlerimiz karar veriyorlar. Eğer uygun görülürse ücretle ilgili muhasebemizle görüşmeniz gerekir. Konya'nın heryerine servisimiz olmakla beraber, servislerimiz ücretsizdir. İyi günler.
Hamza Çalışkan Hamza müsait olduğunda kuruma gelebilirsen ya da telefonla iletişime geçebilirsen, bu konuda sana nasıl destek olabiliriz ya da buradan senin gibi başarılı sporcular çıkartabilir miyiz görüşmek isteriz... bedensel engeline rağmen sporcu kimliğini milli sporcu larak onaylatman mutluluk ve gurur verici... tebrik ederiz...
emine samanci Emine hanım artık Türkiye de Avrupa ile yarışır durumda Fizik Tedavi ve Reh. alanında... Ancak her kurum yeni gelişmeleri takip edemiyor olabilir, bu yüzden geldiğiniz zaman kurumları gezerek karar vermeniz daha doğru olacaktır. Kurum sahibimiz Hacettepe Üniversitesi mezunu bir fizyoterapist. kendisi gerek yurt dışına giderek gerekse yurt dışından hocaları merkezimize davet ederek en son teknikleri öğrenme ve uygulama şansımız oluyor. geldiğinizde inşallah daha detaylı bilgi verme şansımız olur.
Selçuk Üniversitesi sınıf öğretmenliği 2010 mezunuyum. Özel eğitimde çalışabilmem mümkün mü? Bunun i Milli Eğitim Bakanlığı dönemsel olarak 30 günlük Zihinsel Engelliler Sınıf Öğretmenliği Sertifika Programı açıyordu ancak programa alan mezunlarının tepkisinden dolayı bir çok üniversitede yüksek lisans programı açmaya karar verdiler. 2013 yılında son olarak 30 günlük sertifika programından 2-3 tane açılacağı söylentisi var. şimdilik bizim de bilgimiz bu kadar maalesef.
11.sınıf çocuk gelişimi bölümü öğrencileri olarak 5 kişi rehabilitasyon merkezinize gözlem yapmak iç gözlem yapacaınız çocukların ailelerinden izin almak suretiyle gözlem yaptırabiliyoruz. Kurumumuza gelerek yüz yüze görüşebiliriz.
Psikolog iş başvurusu MERHABA ; GÖRKEM HANIM ŞUAN İÇİN KURUMUMUZ DA PSİKOLOG AÇIĞI BULUNMAMAKTADIR TEŞEKKÜR EDERİZ.
Odyolog İş Başvurusu MERHABA ODYOLOG AÇIĞIMIZ BULUNMAMAKTADIR. TEŞEKKÜR EDERİZ
Odyolog iş başvurusu Merhaba efendim şuan için Odyolog açığımız bulunmamaktadır ilginiz için teşekkür ederiz iyi akşamlar
Yaz Sıtajı Merhaba pandemiden dolayı Stajer kabul etmiyoruz teşekkür ederiz.
Acaba şöför ihtiyacınız varmı tecrübem var teşekkür ederim Şuan için ihtiyacımız bulunmamaktadır. Olduğu takdirde iletişime geçilecektir. teşekkür ederiz.
Dil konuşma Merhaba Semiha Hanım Detaylı Bilgi İçin Lütfen 0332 235 00 35 telefon numarasını arayarak Alabilirsiniz. İyi Günler Dileriz
Her Hakkı Saklıdır © Özel Üçboyut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi. btwebs web Solutions